Olta balıkçılığı ürünleri ithalatı,üretimi ve satışı üzerine - Sayfa 4 - CarpTR

Geri Git   CarpTR > CarpTR - The Turkish Angler Team > Diğer Konular - Karma

Yanıtla
Konu Araçları Görünüm Modları
Okunmamış 12-03-10   #31
Cevat ERGİN
Senior Member

Cevat ERGİN
Giriş: 30-07-2008
Meslek: Oltacı

Alıntı:
carp-istanbul tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Sevgili Carpcı kardeşlerim bakıyorum herkes yazıyor çiziyor gene, benim 22.06.09 da bir Quaatro ilanım olmuştu ve yaklaşık 7 aydır kimseye gerekmedi bu malzemeler hatta ve hatta 3 ad 500 küsür avro demiştik.
Ben tekrar ve tekrr söylüyorum bu nett ortamında 100-80 miz malesef ekran CARPCISIYIZ ne yazıkki.

http://www.carptr.com/forum/showthread.php?t=671
Haklısın Metin'ciğim. Bir de bana sor. Bi ara kahveye gel, laflayalım, çok ara verdin..Selamlar..
Okunmamış 12-03-10   #32
SABRİ BOBİÇ
Major member

SABRİ BOBİÇ kullanıcısının avatarı

Sabri Bobiç
Giriş: 04-01-2010
Meslek: customs broker

Alıntı:
kuşçu tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Sevgili metin,Size katılmamak mümkün degil,Fiyatlar bukadar yuksek oldu surece, Sizleri elinizde ikinci el varmı diye rahatsız etmeye devam ediceğiz.
metinden ıkınci el beklemek yerine cevattan 270 euroya almak daha mantıklı değilmi?
iyi markaların niye türkiyeye gelmediğinin çok iyi bir örneği
yanlış anlaşılma olmasını istemiyorum ,size karşı bir art niyetim de yok ama bu şekilde düşündüğümüz müddetçe bu tarz iyi mal üreten firmaların malzemelerini ülkemizde görmemiz imkansız
SABRİ BOBİÇ is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Okunmamış 12-03-10   #33
SABRİ BOBİÇ
Major member

Sabri Bobiç

Alıntı:
Cevat ERGİN tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
"Şimdi yapılacak şeyler çok ama bunları benim yazmam çoğu zaman yanlış anlaşılıyor.
yanlış anlaşılma hiçbir zaman olmaz şu videoların SAĞ tarafinda ufak bir kutuçukta seni de görmek bizi herzaman mutlu eder bilmem anlatabıldım mı
GÖLADAMI abim seni ilk tanıyanlardan biriyim ve uzun zamandır da tanışıyoruz o yuzden bu yazımı da anlayışla karşılayacağını düşünüyorum
saygılar
Okunmamış 12-03-10   #34
Cevat ERGİN
Senior Member

Cevat ERGİN

Sevgili Sabri, modern sazan malzemelerine ilk niyetlendiğimde çok fikir telakkisi yaptık senin ile nutrabaits 'ten hatırla, bir çok markayı beraber tartıştık şu gider bu gider diye, ona keza Metin sonraları Erdinç ile hepiniz yardımcı oldunuz ihtiyaçlar hakkında ama maalesef , şimdilik Çin den gelenler rağbet görüyor, anlatmak mümkün değil ucuz olsun da nasıl olursa olsun fikri değişmez.Kaliteli ürünler de pahalı , dibi yok bu kuyunun şimdilik.Çin den bişeyler getirmeye karar verirsem ki hiç sanmıyorum oralarda belki yer alırım.
Okunmamış 12-03-10   #35
SABRİ BOBİÇ
Major member

Sabri Bobiç

Alıntı:
Sevgili Sabri, modern sazan malzemelerine ilk niyetlendiğimde çok fikir telakkisi yaptık senin ile nutrabaits 'ten hatırla, bir çok markayı beraber tartıştık şu gider bu gider diye, ona keza Metin sonraları Erdinç ile hepiniz yardımcı oldunuz ihtiyaçlar hakkında ama maalesef , şimdilik Çin den gelenler rağbet görüyor, anlatmak mümkün değil ucuz olsun da nasıl olursa olsun fikri değişmez.Kaliteli ürünler de pahalı , dibi yok bu kuyunun şimdilik.Çin den bişeyler getirmeye karar verirsem ki hiç sanmıyorum oralarda belki yer alırım.
çinçon işi sana yaramaz ,o köşe iyi bir köşedir demedi deme
Okunmamış 12-03-10   #36
carp_güneşli
Major member

carp_güneşli kullanıcısının avatarı

Ercan pehlivan
Giriş: 20-10-2009
Meslek: emekli

Sabri,Niyetinin iyi oldunu biliyorum,Benim anlatmak istediğim herkesin gönlünde olan malzemeyi rahat ve hesaplı alabilmesi.Benim,Cevat beyle hiç bir problemim yok böyle bir izlenime sakın kapılmayın.Şuan elimde rod pod olarak zaten procarp commoran var 2 adet.
carp_güneşli is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Okunmamış 12-03-10   #37
Cevat ERGİN
Senior Member

Cevat ERGİN

Sen direksiyonu bir ara benim yanıma bi kır da, ayağın belki uğurlu gelir. Dertleşelim biraz.
Okunmamış 13-03-10   #38
Murat EVİTAN
Major member

Murat EVİTAN kullanıcısının avatarı

Murat Evitan
Giriş: 01-03-2008
Meslek: Satış Müdürü

Arkadaşlar umarım sizlerin dediği gibi olurda her isteyen modern sazancı,aradığı tüm malzemeyi yurt dışı yerine ülkemizden tedarik etme olanağına sahip olur..
Murat EVİTAN is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Okunmamış 13-03-10   #39
DSLR CARP
Administrator

DSLR CARP kullanıcısının avatarı

Nihat Cavus
Giriş: 12-03-2008
Meslek: Sith Lord

Alıntı:
Bence oraya ilk Banner vermek senin işindi Cevat Abi, hatta hatırlarsan getirdim sana Admin'leri çünkü forumun tüm maddi külfetini onlar üstleniyor. Biz mod'ların, üyelerden farkı yok o yüzden dirki bunu sana açıkça yazabiliyorum. Yine bence Carp TR sayesinde dolaylı, dolaysız müşterin olmuştur, çevren artmıştır. Buna rağmen bu yazıdaki o son cumlen olmamış abi. Birde bu yazında öyle bir izlenim ediniliyoki sanki hiç çin malı satmıyorsun.. abi etme, eyleme bu devir'de ben bile baazen kendimden şüphe ediyorum çin malımıyım diye
Okunmamış 13-03-10   #40
Cevat ERGİN
Senior Member

Cevat ERGİN

Sevgili Nihat, doğrudur, yazdıklarına katılıyorum, yalnız son cümlen hariç ben ÇİN den ithalat yapmıyorum.Banner vermek tabiiki destek adına çok mühim, kabul ediyorum, forumların ilk yayın hayatından beri yani 2005 ten beri bir çoğuna üyeyim, lakin kendi forumuma dahi reklam vermiyorum- almıyorum, bu benim son iki senedir ticaretine girdiğim balıkavı malzemeciliğini ön plana çıkarıyor, halbuki bir oltacıyım ilkönce ,bu mağazaya gelenler tarafından da açıkça hissedilir, amatörlük ön planda, az-çok tanıyorsunuz beni, orada ticari firmanın ismi geçtiği zaman rahatça yazamıyorum, yazdığımda tanımayanlar tarafından yanlış anlaşılır düşüncesi taşıyorum, yani sebebi bu Nihat' cım, bu konuları yine biraraya geldiğimizde değerlendiririz, karınca kararınca bu camiaya fayda sağlayacak her katkıda ben de varım.Selamlar
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı