Casting 2014 Bulgaristan - Sayfa 6 - CarpTR

Geri Git   CarpTR > AV RAPORLARI,YARIŞMA VE ORGANİZASYONLAR > Yarışma ve Organizasyonlar

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 09-04-14   #51
Alpay
Major member

Alpay Kılıç
Giriş: 08-02-2012
Meslek: fox

Alıntı:
ali mutlu tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Yarismaya katilan,derece yapan yapamayan,tum arkadaslara cok tessekkur ederim.Metin abiye,Ahmet abiye,Bertone ye,Alpay'a iyiki varsiniz dostlar...

Ayrica shimano Turkiye'ye kendi adima cok tessekkur ederim,ellerinden gelen imkanlar dahilinde antrenmanlarda bana kamis temin ettikleri,yarismaya bu kamislarla katilmami sagladiklari desteklerini esirgemedigi icin....
Iyi dileklerini esirgemeyen tum dostlara burdan tessekur ederim.

Bu arada antrenmanlar boyunca bizi her hafta calismaya goturen Nihat Cavus'a, Ilhan dostuma,levent'e,Selman'a,serkan'a,rago'ya sizler varya adamin dibisiniz
Ali ne demek dostum herzaman
Alpay is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-04-14   #52
ragıp
Major member

ragıp kullanıcısının avatarı

ragıp ragıpoğlu
Giriş: 26-10-2008
Meslek: LOJİSTİK

Öncelikle yarışmada derece alan sevgili arkadaşlarım Ali Mutlu ve Ahmet Kaya'ı tebrik ediyorum,ülkemiz adına çok gururlandım.İkinci olarak,derece alan arkadaşların bu başarılarının tesadüf olmadığını bunun altında çok emek/efor/çaba olduğunu bizzat antrenmanlarına iştirak ederek gözlemlemiş oldum.Üçüncü olarak Nihat arkadaşımızın dediklerine bire bir katılıyorum, ülkemizde bu ve benzeri branşlardaki aktivitelerde firmaların sponsorluk yapması kaçınılmazdır.Bu camiada ümit ederim ki gerek casting gerek sazan avı yarışmalarında bir çok firma sponsorluk üstlenir ve daha kaliteli ve daha rekabetli yarışmalar düzenlenir .... son olarak değinmek istediğim nokta,her yıl,eski yıllara nazaran daha bir gelişme kaydedilmesi ve insanların daha bir bilinçlenmesi işin hoşuma giden tarafı,ümit ediyorum önümüzdeki zaman diliminde ülkemiz bir çok konuda isminden bahseder ve rekorlara imzasını atar .

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

ragıp is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık