Bait Boat (Yemleme Botu) - CarpTR

Geri Git   CarpTR > CarpTR - The Turkish Angler Team > MODERN SAZAN AVI > Malzeme ve Ekipmanlar

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 09-07-09   #1
carp passion
Senior Member

carp passion kullanıcısının avatarı

Can şener
Giriş: 11-06-2009
Meslek: Ham Deri İthalat İhracat / Mobilya İhracat
Varsayılan Bait Boat (Yemleme Botu)

Bait Boat yemleme botları hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar ? biliyosunuz bazı göllerde yemleme yapmak için bile bot çıkarmak yasak işte bot çıkarmanın yasak olduğu göllerde Bait Boat kullanımı ve yemle beraber takımlarıda bırakması büyük bi avantaj...ben kullanmıyorum ama bütceme göre edinmeyide düşünüyorum...

http://uk.video.yahoo.com/watch/4950470

http://uk.video.yahoo.com/watch/4950439,
http://www.youtube.com/watch?v=3sAS3_aho_Y
http://translate.google.com.tr/trans...boat%26hl%3Dtr

Düzenleyen : carp passion - Tarih : " 09-07-09 " - Saat : 12:52.
carp passion is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-07-09   #2
bmc67
Major member

bmc67 kullanıcısının avatarı

Bahadır Can
Giriş: 09-03-2008
Meslek: Tıp Doktoru

Birgün mutlaka sahip olunması gereken bir ürün bence de.
Eski 09-07-09   #3
carp911
Major member

carp911 kullanıcısının avatarı

mehmet çetin
Giriş: 29-02-2008
Meslek: teknik

Biz ilhan arkadaşımızla yaklaşık olarak 7 aydır üzerinde çalıştığımız bir home made bait bot yaptık akülü 800 mt menzilli toplam 4*2=8 kg yem kapasiteli ( başka bu kadar yem alabileni yok şimdilik) aynı zamanda ground bait topu olarak da 11 cm çapında topları tasıyıp atabiliyor önde 2 adet power led beyaz işıklı far yan yemleme kapakları açılınca kapak komple aydınlanıyor kapaklar bağımsız olarak çalışıyor. Aküler ile ağırlık 11 kg aküler 12*2 adet 7 amper saat en yakın zamanda foto ve videosunu ekleyeceğim buraya kısmetse ..

**HER CANLIYA BİR SEFER DOĞURMA HAKKI TANIYIN**

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

carp911 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-07-09   #4
y0rk
Junior Member

yo rk
Giriş: 19-06-2009
Meslek: bilgisayar

Bana kesninlikle gerekli bunlardan acemlikten 5 tane roketin 2 si aynı yere 3 ü farklı farklı yerlere gidiyor. oltayı aynı yere atmak ayrı bir dert. home made yapmayı düşünüyorum bende. basit hidrolik/pnomatik bişey. uzaktan kumandalı büyükçe bir mavna lazım sadece
Alıntı:
carp911 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Biz ilhan arkadaşımızla yaklaşık olarak 7 aydır üzerinde çalıştığımız bir home made bait bot yaptık akülü 800 mt menzilli toplam 4*2=8 kg yem kapasiteli ( başka bu kadar yem alabileni yok şimdilik) aynı zamanda ground bait topu olarak da 11 cm çapında topları tasıyıp atabiliyor önde 2 adet power led beyaz işıklı far yan yemleme kapakları açılınca kapak komple aydınlanıyor kapaklar bağımsız olarak çalışıyor. Aküler ile ağırlık 11 kg aküler 12*2 adet 7 amper saat en yakın zamanda foto ve videosunu ekleyeceğim buraya kısmetse ..

o kadar agırlıkla bot luktan çıkmış Mavna omuş o merakla bekliyorum canavarın resim ve videolarını.
y0rk is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-07-09   #5
carp passion
Senior Member

Can şener

Alıntı:
carp911 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
resimleri eklerseniz sevinirim ...

Düzenleyen : carp passion - Tarih : " 09-07-09 " - Saat : 23:21.
Eski 09-07-09   #6
YenerÇELEBİ
Major member

YenerÇELEBİ kullanıcısının avatarı

Yener ÇELEBİ
Giriş: 12-07-2008
Meslek: Makine Teknikeri

Valla gücü olan gitsin alsın ,home made baya uğraş istiyor.Ben yapmak için ayaklandım işten güçten olmadı.
Eski 10-07-09   #7
metdog
Junior Member

metdog kullanıcısının avatarı

METİN GÖKTEKİN
Giriş: 16-03-2009
Meslek: S.M.M.M
Varsayılan bait liner

Selam; Ben e-bay dan aldım,Markası Bait Liner .En son dün kullandım.Çok memnunum.Kullanımı çok rahat yemi ve oltanızı istediğiniz yere bırakabiliyorsunuz.300-500 metre mesafede kullanılabiliyor ama ben 150 metre deneyebildim.Benim kullanıdığımın tek eksi yönü pervane açıkta.Misina veya ot takılma riski var.Şimdilik yaşamadım ama ileride sorun olabilir kanısındayım.Bir de yem haznesi tek seferde boşalıyor,bölgesel bir yemleme için bir kaç sefer yapmanız lazım oda sanırım sazanı ürkütecek.Kendi çektiğim resimler inşallah bir dahaki sefere şimdilik you tube dan alıntı yaptım.
Saygılar..
bait liner:http://www.youtube.com/watch?v=XgFtUp0xlfo
metdog is online now   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-07-09   #8
Bigcarp64
Major member

Bigcarp64 kullanıcısının avatarı

orhan
Giriş: 02-02-2009
Meslek: derici

modern sazancılık bazen aşırı pahalı neden bunların yarı yada 3 de 1 parasına alınan botların üstüne çıkp yemlemeyelim ki, tabe zevkler farklı bütçe farklı tabe bir işin tırsma yönü var
Eski 10-07-09   #9
carp passion
Senior Member

Can şener

bende böyle bi cihaz olsa 300 - 500 mtrelik önlem için kuyruğuna ip bağlarım .... neme lazım rotası şaşar yada stop eder iple geri çek...
Eski 10-07-09   #10
carp passion
Senior Member

Can şener

ünlü carpcı Matt Hayes ın sponsor olduğu ve dizayn etdiği cadırlarında bulunduğu site adresinide buraya ekliyem ... bu sitede online satış yapılmaktadır
Matt Hayes discovery kanalda pazar sabahları avrupa ve abd de yaptığı avları yayınlanırdı, genelde sazan avları sıkı carp cıdır...
http://www.fishtec.co.uk/
http://www.fishtec.co.uk/FishtecCoar...Clips_Tips.cfm

Düzenleyen : carp passion - Tarih : " 10-07-09 " - Saat : 11:05.
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık