K Karp Pulsar ADS & Prologic senzora 13bit - Sayfa 3 - CarpTR

Geri Git   CarpTR > CarpTR - The Turkish Angler Team > MODERN SAZAN AVI > Malzeme ve Ekipmanlar

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 26-01-16   #21
isk0
Junior Member

ismail ÇAKIR
Giriş: 13-03-2014
Meslek: MAKINA

Ev plus var her yerde txi bulamadim
isk0 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-01-16   #22
SABRİ BOBİÇ
Major member

SABRİ BOBİÇ kullanıcısının avatarı

Sabri Bobiç
Giriş: 04-01-2010
Meslek: customs broker

Alıntı:
isk0 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Dediğim gibi delkim almaya karar verdim ve bayiyi aradım tekli delkim sordum, teklilerin sıradan alarmlardan pek bir farkı yok çok eksik bir alarm artik tekli getirmiyoruz bile su geçirmezlik vs hicbir özelliği yok sadece sesi var dedi.Kafami allak bullak etti.
Bunu soyleyen bayi kimdir?
SABRİ BOBİÇ is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-01-16   #23
SABRİ BOBİÇ
Major member

Sabri Bobiç

Alıntı:
Ev plus var her yerde txi bulamadim
Txi de var
Piyasada iki cesit delkim var
Biri delkim distribitor garantisiyle
Digeri kacak yolla gelen
Distribitor firmada txi shu an var
Eski 26-01-16   #24
isk0
Junior Member

ismail ÇAKIR

Kim ki bu distribitor forumdan birkaç kişiyle konuştum ve hepsi ayni kisiyi soyledi bende bana söyledikleri kişiyle irtibata geçtim(isim vermek istemiyorum) ve delkimle bi alakamiz yok fox ve korda ürünleri getiriyoruz dedi.Corluda sürekli alışveriş yaptığım av bayiini aradim oda txi plus 3+1 kullanıyor.Tmm simdi arayıp konusurum dedi 10dk sonra bana dondu ve ellerinde yokmuş zaten tekliler set olanlara gore çok eksik bir alarmmis getirmiyoruz bile artik onlarda su geçirmezlik bile yok demiş ve fox tavsiye etmiş.Sizi uzun suredir takip ediyorum ve bu malzemelerle tecrubrleriniz olduğunu biliyorum, siz teklilerde verici haric ayni özellik ayni kalite diyorsunuz ilgili kişi kotu diyor tekliler hiçbirsey anlamadım.Sonuçta delkim tekte olsa kotu malzeme yapıp kendini karalatmaz bende sizinle ayni fikirdeyim ama ilgili kişiler niye boyle dedi onu anlamadım.

Düzenleyen : isk0 - Tarih : " 26-01-16 " - Saat : 18:44.
Eski 26-01-16   #25
SABRİ BOBİÇ
Major member

Sabri Bobiç

Alıntı:
Kim ki bu distribitor forumdan birkaç kişiyle konuştum ve hepsi ayni kisiyi soyledi bende bana söyledikleri kişiyle irtibata geçtim(isim vermek istemiyorum) ve delkimle bi alakamiz yok fox ve korda ürünleri getiriyoruz dedi.Corluda sürekli alışveriş yaptığım av bayiini aradim oda txi plus 3+1 kullanıyor.Tmm simdi arayıp konusurum dedi 10dk sonra bana dondu ve ellerinde yokmuş zaten tekliler set olanlara gore çok eksik bir alarmmis getirmiyoruz bile artik onlarda su geçirmezlik bile yok demiş ve fox tavsiye etmiş.Sizi uzun suredir takip ediyorum ve bu malzemelerle tecrubrleriniz olduğunu biliyorum, siz teklilerde verici haric ayni özellik ayni kalite diyorsunuz ilgili kişi kotu diyor tekliler hiçbirsey anlamadım.Sonuçta delkim tekte olsa kotu malzeme yapıp kendini karalatmaz bende sizinle ayni fikirdeyim ama ilgili kişiler niye boyle dedi onu anlamadım.
İsim veremiyorsan buyuk bir oyunun icine dustun ve bu alisveristen buyuk bir zararin olucak
Delkim in su gecirmezlik ozelligi yok diyen bayiden de uzak dur
Delkim,Fox,korda turkiyedeki distributoru tek firma oda Lodos balikcilik

Düzenleyen : SABRİ BOBİÇ - Tarih : " 26-01-16 " - Saat : 19:27.
Eski 26-01-16   #26
isk0
Junior Member

ismail ÇAKIR

Abi madem sen söyledin bende söyliyim bunları söyliyende Lodos balıkçılık !!!
Face ten attığım mesajımada biz delkim getirmiyorum fox ve korda getiriyoruz diye cevap aldım.Sitelerine baktığımdada gerçekten delkim le alakalı hiçbirşey yok hatta alarm olarak sadece fox var.
Eski 26-01-16   #27
özkan16
Major member

Özkan GÜNAYDIN
Giriş: 30-03-2015
Meslek: köle

Dostum prologic distribütörü malzemesinin arkasında sonuna kadar duruyor 4+1 sette bir alarm arıza yaptı diye tüm takımı yeni verdiler bence çok önemli özellikle elektronik ürünlerde
özkan16 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-01-16   #28
SABRİ BOBİÇ
Major member

Sabri Bobiç

Alıntı:
Abi madem sen söyledin bende söyliyim bunları söyliyende Lodos balıkçılık !!!
Face ten attığım mesajımada biz delkim getirmiyorum fox ve korda getiriyoruz diye cevap aldım.Sitelerine baktığımdada gerçekten delkim le alakalı hiçbirşey yok hatta alarm olarak sadece fox var.
Bu konu benim icin onemli ve takipcisi olucam
Soylediginiz suclamalar cok ciddi ve hepimiz icin onemli
Korda ve delkim bi arada dir
Siz facebook uzerinden gorustugunuzu idaa ediyorsunuz o ortamda bircok iyi gorunen çoçuk var çok iyi bildigim bir ortam
Bu konuda delkim e karsi bir karalama veya lodos balikciliga karsi bir art niyet olabilir
Lodos balikcilik ile gorustum isminizi soyledim hatirlamadilar lodos balikcilik sorumlusu veya firma sahibi en kisa surede aciklama yapicaktir

Düzenleyen : SABRİ BOBİÇ - Tarih : " 26-01-16 " - Saat : 22:00.
Eski 26-01-16   #29
Alpay
Major member

Alpay Kılıç
Giriş: 08-02-2012
Meslek: fox

Alıntı:
Dediğim gibi delkim almaya karar verdim ve bayiyi aradım tekli delkim sordum, teklilerin sıradan alarmlardan pek bir farkı yok çok eksik bir alarm artik tekli getirmiyoruz bile su geçirmezlik vs hicbir özelliği yok sadece sesi var dedi.Kafami allak bullak etti.
Selam İsmail ben alpay LODOS balıkçılıktan alpay delkimin türkiye distribütöruyuz merak ediyorum acaba size kim dedi firmadan
Tekli delkimin sıradan bir alarm oldugunu

Düzenleyen : Alpay - Tarih : " 26-01-16 " - Saat : 22:07.
Alpay is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-01-16   #30
Alpay
Major member

Alpay Kılıç
Giriş: 08-02-2012
Meslek: fox

İsmail kardeşim beni bugün çorluda arayan kişinin yani bayimizin ben kim olduğunu çok iyi biliyorum aramızda da böyle bir konuşma hiç geçmedi konuyu da saptırmayın
Biz firma olarak FOX KORDA VE DELKİMİN türkiye distribütöruyuz ev Plus soruldu yok dedim 1 aya kadar geleceğini belirttim.
Ucuz olarak başka tekli alarm ne var diye sorulduğunda fox var dedik başka bir konuşma geçmedi.
Delkim ile ilgili bir sorunuz olursa lütfen 212 659 20 62 noldu telefondan bana ulaşın veya 7/24 saat size cevap verebileceğim cep tel 5336561516 ismim alpay
Alpay is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık