Avrasyader/carptr casting 2015 sonuçlar - Sayfa 2 - CarpTR

Geri Git   CarpTR > AV RAPORLARI,YARIŞMA VE ORGANİZASYONLAR > Yarışma ve Organizasyonlar

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 02-06-15   #11
DSLR CARP
Administrator

DSLR CARP kullanıcısının avatarı

Nihat Cavus
Giriş: 12-03-2008
Meslek: Sith Lord

Açıkçası hiç yazasım yok hala yorgunum ama üç, beş kelam etmek gerek diycem uzar gider muhtemelen.

Başta her zamanki gibi kendimize teşekkür edeceğim yani CarpTR'ye ! Unutmayalım (face'i ve sosyal mecraları devlet keyfe, keder kapatırsa hatırlarız ) bugün kim ne pozisyonda olursa, olsun bu profesyonel'de, amatör'de olabilir mutlaka CarpTR'nin hatırı sayılı payı vardır ki başta benim.

Devamın'da sponsorumuz Shimano TÜRKİYE'ye en samimi bir şekilde teşekkür ediyorum, gerçekten otur sen yaz deseler bu kadarına cesaret edemezdim. Elbette burada esas pay Ecmel'e ait. Dün gibi hatırlıyorum oraya işe başladığında hafif'ten sevmiştim kendisini buradan 'kayıp gitmezsin aramızdan' diye ve yanıldığımı itiraf ediyorum. Olldukça başarılı ve hassas yönetiyor her iki yönünü'de mevzunun, eyvallah Ecmel

Her ne kadar dışarıdan çok sivrilip herşeyi ben yapıyor gibi görünsemde, öyle değil. İtiriaf ediyorum bu sefer çok daha fazla yoruldum ama kimse tek başına böyle bir organizayon yapamaz.
Başta yakın kankalar eXtreme Sazancılar'S isim telafuza gerek yok zaten biliniyorlar, devamında Metin Yamak ve özellikle Sabri Bobiç çok yardımcı oldular ve üzerine düşeni fazlasıyla yaptılar 'eksik olmayın beyler' eyvallah !

Devamın'da bulgar misafir ve dostlarımızın dahi katkısı oldu ve onları tanımak güzel hepsi harika insanlar onlarada ayrıca 'teşekkür ediyorum'

Sahada bir çok arkadaşımız çok yoruldu ciddi emekler verdiler başta aşağıdaki hakem arkadaşlar. Hepinize tek, tek çok teşekkür ediyorum.

Teşekkür kısmın'da son olarak en büyük payı orada bulunan her birey hak ediyor diye düşünüyorum. Teşekkür ederim yakın olsun uzak olsun katkı yapan tüm dostlara, unuturum diye isim telafuz etmek istemiyorum.

Gelelim turnuvanın sportif kısmına yani mesafe. Tamamen kişisel düşünce, yorum ve beklentilerimden oluşacaktır aşağıda yazacaklarım bilginize.

Öncelikle iyi atan Bulgarlarla Lusi ve Paskal'la oldukça yakın iletişim içerisindeydim hatta Bornarov'lar ve Stefan'lada dahil. Dolayısıyla sportif beklentilerimin altında kaldılar Bornarov'lar hariç bence.

Lusi dört kategoriyide aldı bir kısım kategoride bariz öndeydi hatta. Ancak Paskal'ın bir hatta iki kategoriyi alabileceğini düşünüyordum bu olmadı. Sağlık olsun diyoruz. Lusi lafını hazır etmişken rekor bekliyorduk ancak rüzgar yine yapacağını yaptı ve çok yönlü ve dengesiz esti. Ancak Lusi'nin 205mt 3lb performansı biraz teselli oldu diyebilirim. Bunu sadece 100€ luk Velocity ve 105gr.la icra etti !

Stefan'a gelince BG Casting'te oldukça ses getiren mesafeler yapmıştı ilk turnuvası olmasına rağmen. Aslında bakılınca burada'da iki adet 2ncilik kupası var ama beklentilerimin altında kaldı mesafe olarak Paskal'ı bu kadar kötü ve demotive yakalayamaz Lusi malum zaten disiplin ve istikrar abidesi. Sanıyorum yeni sponsoru Free Spirit kamışlarına henüz alışamadı ki gözlemlediğim kadarıyla ideal ağırlıklarını bulamadan gelmiş turnuvaya.

Gelelim bizim cengavere Serkan'a haylazlık yaptı çok'ta çalışmadı aslında CarpBg'den sınra ki demoralize olmuştu oradaki mesafeleri görünce.
Ancak son iki Pazar saha antrenmanlarına gelip çalıştı.
Özellikle son pazar ağırlık düşürüp XT 3-5Oz la hızlanması çok işine yaradı. Öyleki 180mt'lerle başlayıp gün sonunda istikrarlı 190'lar attı hatta bir tanede 193mt.
Yarışmaya iyi motive oldu gaza gelmeyi seviyo ve hep ne yapacağı belli olmayan deli tarafı vardır bu yarışmada o ortaya çıktı ve söz konusu 199mt lik mesafe ile bize tek kupamızı kazandırdı. Benden yana en ufak emeğim varsa bu kupa ile 'helal' olmuştur Tebrik ediyorum buradan'da Serkan !

Kendime çok değinmiycem mesafelerim çok iyi sayılmaz 3lb hariç. Nedenini elbette biliyorum ama şu an çözme gibi bir lüksüm yok çok ciddi bir spor ve beden sağlığı tam olması gerek kişide hatta kafa !

Serkan ve benim dışında +180mt yapan Bobiç, Hasan Şen ve Orhan var hepsini tebrik ediyorum. Özellikle Hasan Şen'i spod kategorisinde beni dahi geçti ve ondan çok sevindim bu durum ve gelişime ! Buradan'da tekrar ediyorum hala ne gerekiyorsa yardıma hazırım her zaman Hasan

Yine çok uzattık göründüğü üzere mutlaka teşekkür etmeyi unuttuklarım olmuştur (derken Alpay Kılıç aklıma geldi eyvallah dostum) hakkınız helal edin.
Hörmetlerimle...

Düzenleyen : DSLR CARP - Tarih : " 02-06-15 " - Saat : 12:17.
DSLR CARP is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 02-06-15   #12
Extreme Carp
Moderator

Extreme Carp kullanıcısının avatarı

serkan akdemir
Giriş: 30-10-2012
Meslek: Long Range Carp Angler

Gelelim bizim cengavere Serkan'a haylazlık yaptı çok'ta çalışmadı aslında CarpBg'den sınra ki demoralize olmuştu oradaki mesafeleri görünce.
Ancak son iki Pazar saha antrenmanlarına gelip çalıştı.
Özellikle son pazar ağırlık düşürüp XT 3-5Oz la hızlanması çok işine yaradı. Öyleki 180mt'lerle başlayıp gün sonunda istikrarlı 190'lar attı hatta bir tanede 193mt.
Yarışmaya iyi motive oldu gaza gelmeyi seviyo ve hep ne yapacağı belli olmayan deli tarafı vardır bu yarışmada o ortaya çıktı ve söz konusu 199mt lik mesafe ile bize tek kupamızı kazandırdı. Benden yana en ufak emeğim varsa bu kupa ile 'helal' olmuştur Tebrik ediyorum buradan'da Serkan !

(............) içinde söylüyorum başarımdaki en büyük pay sahibi sensin abim.iyi dileklerin vede ögreticiligin için ben teşekkür ediyorum iyiki varsın
Eski 02-06-15   #13
hansss
Member

hasan şen
Giriş: 02-11-2011
Meslek: mak. oprt.

Bize bu casting olayını aşılayan sevdiren ve hatta yarışacak kadar cesaret veren sevgili nihat abi başta sana ve bu yarışmaya katılamam için herzaman olduğu gibi yanımda ve destek olan sevgili kardeşim Serkan KORKMAZ a ve Shimano TÜRKİYE Ecmel MUTLU ya çok çok teşekkürler ve nihat abim çalışmalara devam edeceğim buradan bunun sözünüde veriyorum sana 190 + 200+ lar gelene kadar
hansss is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-06-15   #14
sezgin
Senior Member

sezgin kullanıcısının avatarı

Sezgin Mutlu
Giriş: 08-10-2013
Meslek: Okuduğum ile yaptığım aynı değil

Beni de bu casting belasına bulaştıran Nihat Çavuş'a sevgiler..
(170m ye spod ile yemleme yaparken görmüştüm kendisini Youtube ta)

Hakkım var mı bilmiyorum ama paylaşım platformu olduğuna göre düşüncelerimi paylaşmak istiyorum.

Gebze de dahil olmak üzere 2.kez bu tür organizasyona katılıyorum, başarısız bir atıcı olduğum ortaya çıktı nihayetinde :( ama olsun maksat spordu diyorum ve inşallah seneye.

Organizasyon çok güzeldi, çok ama çok keyif aldığımı saklamiyacağım, Bulgar ve Türk casting idollerini görmek, hatta yan yana atış imkanı bulmak heyecan vericiydi.
Kimin birinci olduğu iddialı yarışmacılar için önemli olabilir ama, ben kendimle yarıştım ve açıkçası beklediğim oldu. Daha çok ekmek yemem lazımmış...

Serkan arkadaşımız bize hırsla ve çalışmayla (ekipmanın da önemli olduğunu anladık bu arada) nelerin başarılabileceğini gösterdi, çok istekli ve hırslı atışlarıyla bu işin ustalarına yetişti, bravo Serkan'a.

Zaman bulunca bende fotolarımı paylaşacağım burada.
sezgin is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-06-15   #15
Extreme Carp
Moderator

serkan akdemir

Alıntı:
sezgin tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

Hakkım var mı bilmiyorum ama paylaşım platformu olduğuna göre düşüncelerimi paylaşmak istiyorum.

Gebze de dahil olmak üzere 2.kez bu tür organizasyona katılıyorum, başarısız bir atıcı olduğum ortaya çıktı nihayetinde :( ama olsun maksat spordu diyorum ve inşallah seneye.

Organizasyon çok güzeldi, çok ama çok keyif aldığımı saklamiyacağım, Bulgar ve Türk casting idollerini görmek, hatta yan yana atış imkanı bulmak heyecan vericiydi.
Kimin birinci olduğu iddialı yarışmacılar için önemli olabilir ama, ben kendimle yarıştım ve açıkçası beklediğim oldu. Daha çok ekmek yemem lazımmış...

Serkan arkadaşımız bize hırsla ve çalışmayla (ekipmanın da önemli olduğunu anladık bu arada) nelerin başarılabileceğini gösterdi, çok istekli ve hırslı atışlarıyla bu işin ustalarına yetişti, bravo Serkan'a.

inanmak ve buişe gönül vermek en başta geliyo sezgin abim

unutmayalım bizler bu mesafelere tabi ben o kadar eski degilim 130 140 mt ler ile başladık.

çalışma ve azimle bu durumlara geldik buna sende şahit oldun birçok kez gelip bizimle çalışma fırsatın oldu.onun için kendini kötüymüş hissine kaptırma daha fazla idman daha fazla mesafe
Eski 03-06-15   #16
sezgin
Senior Member

sezgin kullanıcısının avatarı

Sezgin Mutlu
Giriş: 08-10-2013
Meslek: Okuduğum ile yaptığım aynı değil

Dur bir kolumun ağrıları geçsin, şampiyon.
sezgin is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-06-15   #17
Extreme Carp
Moderator

serkan akdemir

[QUOTE=sezgin;52031]Dur bir kolumun ağrıları geçsin, şampiyon.[/Q

Eski 03-06-15   #18
DSLR CARP
Administrator

DSLR CARP kullanıcısının avatarı

Nihat Cavus
Giriş: 12-03-2008
Meslek: Sith Lord

Alıntı:
sezgin tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

Est. ve karamsar olma atarsın mutlaka zamanla. Ekipman kısmı ancak +200mt.lere vardığında esas önem kazanır. Bak Lusi'ye 3lb Velo ile 205mt bundan daha büyük referans olamaz
Eski 03-06-15   #19
Ecmel
Major member

Ecmel kullanıcısının avatarı

Ecmel MUTLU
Giriş: 21-12-2010
Meslek: Planlama

hepberaber büyük işler yaptık dostlar vede yapmaya devam edeceğiz, küçükten büyüğe herkezin katksı var, şahsım adına ve Shimano Türkiye adına sonsuz teşekür ediyorum...

ama ama ama parantez içinde belirtmeliyimki bıkmadan usanmadan bu değerin bu günlere gelmesini sağlayan adam, atış yarışmasını bir ekol haline getiren adam Nihat Çavuş'tur...

katkımız olduysa ne mutlu, saygılar......

Düzenleyen : Ecmel - Tarih : " 03-06-15 " - Saat : 23:17.
Ecmel is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık