Avrasya-Der 4’üncü Geleneksel Uzun Mesafe Atış Yarışması Sonuçları - Sayfa 3 - CarpTR

Geri Git   CarpTR > AV RAPORLARI,YARIŞMA VE ORGANİZASYONLAR > Yarışma ve Organizasyonlar

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 27-05-14   #21
CALVUS
Major member

CALVUS kullanıcısının avatarı

Serdar Özdil
Giriş: 19-08-2009
Meslek: Teknopar Ltd.Şti.

Organizasyonu düzenleyen,emek veren ve katılan tüm arkadaşları tebrik ederim.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
CALVUS is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-05-14   #22
DSLR CARP
Administrator

DSLR CARP kullanıcısının avatarı

Nihat Cavus
Giriş: 12-03-2008
Meslek: Sith Lord

Zorlansam'da toparlama konusunda sanıyorum bir şeyler karalamak icap eder.

Ama önce hayıflandığım iki konuya kısaca değinmek isterim.
Keşke turnuvaya istediğim kamışlarla sadece sporcu olarak hazırlana bilseydim (Ahmet Kaya dostum eyvallah ) ve keşke sadece fotoğraf ve video çekimiyle uğraşa bilseydim turnuva boyunca diyip esas konuya dönelim.

Teşekkürler ediyorum CarpTR'yi oluşturan biz sazan severlere ve dernek yönetimimize özellikle Mehmet Aslan kardeşime !

Teşekkürler ediyorum Shimano Türkiye'ye ve özellikle Ecmel MUTLU kardeşimize !

Teşekkürler ediyorum değerli sponsorlukları için YBS Avmarketine,Mutlu Balıkçılığa,Avba Balıkçılığa ve Olta Reyonu.com'a !

Teşekkürler ediyorum Emlak Konut GYO'ya özellikle Yusuf bey'e araziyi bize tahsis ettikleri için.

Teşekkürler ediyorum Arnavutköy kaymakamlığı ve jandarma komutanlığına yakın ilgi,alaka ve destekleri için.

Teşekkürler ediyorum Carp Club İstabul'a, Türkiye Sportif Sazancılar Kulubüne, Gesabder'e ve Kamader'e değerli destekleri için !

Teşekkürler ediyorum Sezgin Avcı ağabeyimize yine değer kattı liderliği ve beyefendi karakteri ile organizasyonumuza. Aynı şekilde Kamader başkanı Engin ağabeyime, devamında Şenol ağabeyime görev alarak yükümüzü hafiflettikleri için.

Teşekkürler ediyorum Bulgaristan'dan gelip yarışan, yarışmayan değerli misafirlerimize !

Teşekkürler ediyorum son anda hoş bir sürpriz yaparak NTVSPOR gibi çok ciddi bir TV kanalını çekim için getiren Tolga dostuma (Avdeposu).

Teşekkürler ediyorum NTVSPOR'a haberimizi yaptıkları için ve dahada önemlisi bunun bir spor olduğunu kamu oyuna duyurdukları için !

Teşekkürler ediyorum ARDASAN'a yine aç bırakmadılar bizleri iki gün boyunca.

Teşekkürler ediyorum Metin YAMAK dostumuza. Yine üzerine düşeni fazlasıyla yaptı hatta ekstradan çorbaları elleriyle servis ettiler Ahmet arkadaşımızla (nefisti bu arada !).

Teşekkürler ediyorum hazırlık sürecinde özellikle CarpTR Cast Days'e katılan arkadaşlarımıza !

Son olarak aklıma gelmeyen daha bir çok arkadaşımız fazlasıyla teşekkür'ü hak ediyor ama sanmıyorum, eminim en büyük teşekkür ve takdiri;

İyi ki varsınız lam !

Düzenleyen : DSLR CARP - Tarih : " 27-05-14 " - Saat : 14:06.
DSLR CARP is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-05-14   #23
selman
Moderator

selman kullanıcısının avatarı

selman ceylan
Giriş: 13-04-2010
Meslek: Talaşlı İmalat ve mold design

Eski 27-05-14   #24
Extreme Carp
Moderator

Extreme Carp kullanıcısının avatarı

serkan akdemir
Giriş: 30-10-2012
Meslek: Long Range Carp Angler

yaw nihat abi duygulandırdın beni ne diyim sana NİHAT.ALİ.İLHAN.ZELMAN.RAGIP.vede ahalinin karizmatik çocugu LEVENT iyiki varsınız dostluk budur

Düzenleyen : Extreme Carp - Tarih : " 27-05-14 " - Saat : 12:20.
Extreme Carp is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-05-14   #25
ragıp
Major member

ragıp kullanıcısının avatarı

ragıp ragıpoğlu
Giriş: 26-10-2008
Meslek: LOJİSTİK

Alıntı:
DarthMaul tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Zorlansam'da toparlama konusunda sanıyorum bir şeyler karalamak icap eder.

Ama önce hayıflandığım iki konuya kısaca değinmek isterim.
Keşke turnuvaya istediğim kamışlarla sadece sporcu olarak hazırlana bilseydim (Ahmet Kaya dostum eyvallah ) ve keşke sadece fotoğraf ve video çekimiyle uğraşa bilseydim turnuva boyunca diyip esas konuya dönelim.

Teşekkürler ediyorum CarpTR'yi oluşturan biz sazan severlere ve dernek yönetimimize özellikle Mehmet Aslan kardeşime !

Teşekkürler ediyorum Shimano Türkiye'ye ve özellikle Ecmel MUTLU kardeşimize !

Teşekkürler ediyorum değerli sponsorlukları için YBS Avmarketine,Mutlu Balıkçılığa,Avba Balıkçılığa ve Olta Reyonu.com'a !

Teşekkürler ediyorum Emlak Konut GYO'ya özellikle Yusuf bey'e araziyi bize tahsis ettikleri için.

Teşekkürler ediyorum Arnavutköy kaymakamlığı ve jandarma komutanlığına yakın ilgi,alaka ve destekleri için.

Teşekkürler ediyorum Carp Club İstabul'a, Türkiye Sportif Sazancılar Kulubüne, Gesabder'e ve Kamader'e değerli destekleri için !

Teşekkürler ediyorum Sezgin Avcı ağabeyimize yine değer kattı liderliği ve beyefendi karakteri ile organizasyonumuza. Aynı şekilde Kamader başkanı Engin ağabeyime, devamında Şenol ağabeyime görev alarak yükümüzü hafiflettikleri için.

Teşekkürler ediyorum Bulgaristan'dan gelip yarışan, yarışmayan değerli misafirlerimize !

Teşekkürler ediyorum son anda hoş bir sürpriz yaparak NTVSPOR gibi çok ciddi bir TV kanalını çekim için getiren Tolga dostuma (Avdeposu).

Teşekkürler ediyorum NTVSPOR'a haberimizi yaptıkları için ve dahada önemlisi bunun bir spor olduğunu kamu oyuna duyurdukları için !

Teşekkürler ediyorum ARDASAN'a yine aç bırakmadılar bizleri iki gün boyunca.

Teşekkürler ediyorum Metin YAMAK dostumuza. Yine üzerine düşeni fazlasıyla yaptı hatta ekstradan çorbaları elleriyle servis ettiler Ahmet arkadaşımızla (nefisti bu arada !).

Teşekkürler ediyorum hazırlık sürecinde özellikle CarpTR Cast Days'e katılan arkadaşlarımıza !

Son olarak aklıma gelmeyen daha bir çok arkadaşımız fazlasıyla teşekkür'ü hak ediyor ama sanmıyorum, eminim en büyük teşekkür ve takdiri;

İyi ki varsınız lam !
Alıntı:
selman tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Alıntı:
Seo Jaweet tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
yaw nihat abi duygulandırdın beni ne diyim sana NİHAT.ALİ.İLHAN.ZELMAN.RAGIP.vede ahalinin karizmatik çocugu LEVENT iyiki varsınız dostluk budur
iyi ki varsınız ...

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

ragıp is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-05-14   #26
ali mutlu
VIP Member

ali mutlu kullanıcısının avatarı

ali mutlu
Giriş: 26-06-2009
Meslek: rıngo

Iyiki varsiniz lam extreemciler

ali mutlu is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-05-14   #27
lefco
VIP Member

Levent Yilmaz
Giriş: 18-02-2013
Meslek: Saglik

İyiki varız dostlarım sevıyorum sızlerı
lefco is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-05-14   #28
adacarp-054
Senior Member

adacarp-054 kullanıcısının avatarı

SÜLEYMAN
Giriş: 10-06-2013
Meslek: Muhasebe Yetkilisi

organizasyonda emeği geçen yarışmacıları, sponsorları herkesi tebrik ederim...
adacarp-054 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-05-14   #29
Ke®eM
Super Moderator

Ke®eM kullanıcısının avatarı

İ.Kerem Avşar
Giriş: 29-02-2008
Meslek: Bilgisayar Müh.

Düşündüklerimin çok ötesinde güzeldi. En önemlisi sizleri gördüm çok mutlu oldum. Herkesin emeğine sağlık. Bu iş her sene daha güzel alır başını gider.

\"Bu tutku bizi bir araya getirdi. Birlikte yol almanın keyfini yaşıyoruz.\"
Ke®eM is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-05-14   #30
DSLR CARP
Administrator

DSLR CARP kullanıcısının avatarı

Nihat Cavus
Giriş: 12-03-2008
Meslek: Sith Lord

Alıntı:
Ke®eM tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Düşündüklerimin çok ötesinde güzeldi. En önemlisi sizleri gördüm çok mutlu oldum. Herkesin emeğine sağlık. Bu iş her sene daha güzel alır başını gider.
Bizde memnun olduk Kerem ve ayrıca teşekkür ederim Ankaralar'dan kalkıp geldin ve görev aldın

Bu arada organizasyon Terry ve Mark'ın dahi ciddi şekilde dikkatlerini çekmiştir arkadaşlar

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş