CarpTR - Yalnız Mesajı Göster - Hakuyo Casting Cup 2014
Yalnız Mesajı Göster
Okunmamış 22-12-14   #8
DSLR CARP
Administrator

DSLR CARP kullanıcısının avatarı

Nihat Cavus
Giriş: 12-03-2008
Meslek: Sith Lord

Alıntı:
SABRİ BOBİÇ tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
sazan balıkçılığında romenler bana gore şu an 1 numaradalar benim gidelim dememim sebeplerinden birtanesi de bu yuzden atış tekniği ile ilgili onlardan öğreneceklerimiz var ve kim bilir belkide ilk üç bile olabilir ama senin de dediğin gibi bu işin birde mali durumu sözkonusu 5 kişi ile az maliyetli bu işin üstesinden gelebılırız diye dusunuyorum
antremanlar ile ilgili hemfikirim devamlı gitmek lazım hatta bir konu açıp gidicekler bu hafta surada toplanıyoruz gibi bir konu olsa daha da iyi olur
carptr casting ile ilgili destekliyorum yazdıklarını hatta Kimse bir başkasının kamışıyla atamayacak, yarışma kaydını yapan kamışlarını belirlenen alana bırakacak ve varsa yapması gerekenler o bölgede yapacak hakem gözetimnde on numara olur
Teknik konusunu bence neredeyse hallettik tek sorunumuz daha disiplinli ve ciddi çalışmak. Bırakmazsak eninde, sonunda olacak gelecek o 200mt. kendi açımdan diyorum genjler ve Aliko'nun var yolu 210mt.lere. Konuya gelince var ya konu unuttun herhalde http://www.carptr.com/forum/showthre...t=2696&page=30