CarpTR - Yalnız Mesajı Göster - Hakuyo Casting Cup 2014
Yalnız Mesajı Göster
Okunmamış 22-12-14   #5
Extreme Carp
Moderator

Extreme Carp kullanıcısının avatarı

serkan akdemir
Giriş: 30-10-2012
Meslek: Long Range Carp Angler

Nihat Çavuş
Ali Mutlu
Levent Yılmaz
Serkan Akdemir
ve Sabri Bobiç
bizler idmanlara hazırız abi sende varsın lakin hala sayımız çok az bak bir elin 5 parmagı ciddi anlamda herkesin bu işe katılması lazım biryerlere gelebilmemiz için.ahali kendine güvenirse içimizden ne çevherler çıkıcak kendimden örnek vereyimde bari gaza gelsinler.
arkadaşlar ben ilk defa 2012'de uzun atış denedim abilerimle ilk atışımda 143 mt attım.velhasıl devamını getirmedik 2.3 antrenman sonra bıraktık atışı. keza 2014 yarışma tarihi belli olduktan sonra.bende bir gaza gelme söz konusu oldu idmanlara başladık ve ilk denemeler 145.150 arası oldu
2.ci hafta mesafeler 157.160 arası
3.cü hafta bi baktım 164.170 arası
4.cü hafta bir baktım 170 + atabiliyorum
devamında bulgaristan casting yarışmalarını ileyip teknige yogunlaştık.ve teknik ile
+180 lere çıktım.en son her ne kadar inanamasakda rüzgarında etkisiyle 196,30 mt bir mesafe attım ve bunu shimano'nun en ucuz kamışıyla tabiri caiz ise en (dandik) kamışıyla attım.onun için hiçbir zaman benim kamışım neki ne atar gibi düşüncelere kapılmayın çünkü aynı düşünceleri bende yaşadım.benim kamışım 150 mt'yi geçmez dedim ama yanılmışım.

şimdi burdan ahaliye sesleniyorum bu işi bende yapmak istiyorum ama hiçbir bilgim yok nasıl yapılır diyen arkadaşlara sesleniyorum ben ve arkadaşlarım elimizden geldigince teknigi ögretip en geç 2 hafta içinde 170.180 metrelere çıkmanızı saglayabiliriz onun için forumdan her hafta oldugu gibi yayın yapıcagız bize katılmak isteyen arkadaşları aramızda görmek bizleri mutlu edecektir.SAYGILAR...