Tüm Versiyonu (Orjinalini) Göster : Carp Club Gebze

farcho
11-04-09, 22:16
Carp Club Gebze

Simam:Sinan İMAMOĞLU
Farcho:Fahri AKIN

Merhaba arkadaşlar,
Belli zamandan beri Farcho ve Simam olarak bir ekip çalışması ile avlanmaktaydık.Bu altyapıyı daha bilinçli ve Modern sazanavı anlayışına uygun olarak sürdürmek amacıyla GEBZE CARP SAVERS TEAM'ı kurmaya karar verdik.
Bu doğrultuda sazan avında Yakala ve Bırak mantığını amaç edinerek,bu avlanma stilini yaygınlaştırmak istiyoruz.Yaptığımız sazan avlarıyla özellikle bölgemizde eksik olan bilincin artmasını ve birçok sazanavı meraklılarına örnek teşkil etmesini temenni ediyoruz.Hadi hayırlısı!!!

Farcho&Simam

ragıp
11-04-09, 23:47
Tahmin etmiştim zaten :D

Sizin bir takım oluşturacağını biliyordum,içime doğdu.Sizlerin, Gebze bölgesinde
çok başarılı olacağınızı biliyorum.Sana ve kıymetli hocama gerek organizasyonlarda,gerekse normal avlarda başarılar diliyorum.Yolunuz açık olsun.

Saygılar

farcho
12-04-09, 09:29
tesekurler ragıp agam sanada bol trofelı avlar...

Bro
14-04-09, 13:10
hayırlı olsun, başarılar dilerim.

Bigcarp64
14-04-09, 18:48
hayırlı olsun gerçi zaten bır takım çalışması varmış ama konulmuş olan adı hayırlı olsun bol trofelı avlar dilerim adrenalınınız hem oltanın ucundakı sazan efendiniyle olsun ve eksık kalmasın

samet
15-04-09, 21:18
ahhhh ciğerim rakip balıkçıların ekip kurması çok hoşuma gitti bu yaz çok farklı olcak desenize GeBzE de şow vakti 2009 senesi unutulmuyacak desenize lapırtı şarana devam :)

carp911
15-04-09, 21:47
ahhhh ciğerim rakip balıkçıların ekip kurması çok hoşuma gitti bu yaz çok farklı olcak desenize GeBzE de şow vakti 2009 senesi unutulmuyacak desenize lapırtı şarana devam :)

:D:PDT_daz:yasasin rekabettt:023::023:

farcho
15-04-09, 22:27
samet artym bızım rekabetle işimiz yok aramızda fark var cezanın soledıgı gıbı senınle benım aramda gocaman bi fark var....gebze carp savers team rakip olmaz... örnek olur unutma bunu....

carp911
16-04-09, 22:56
Hastayim bu sizin tatli didismenize keske herkez sizin gibi lsa rekabet ve arkadaslik cok guzel bakin en yakin zamanda geliyom misafirlige ikinize birden artik gerisini siz dusunun yalniz da gelmem haber vereyimm.
En az 5 kisin hepimizde iyi yer iyi iceriz :PDT_daz::PDT_daz:

sokolna
17-04-09, 07:23
Hayırlı olsun tüm avlarınızda başarılar dilerim

Murat EVİTAN
17-04-09, 10:40
Arkadaşlar hayırlısı olsun.inşallah trofelere imzanızı atarsınız.

samet
17-04-09, 23:42
mehmet bekleriz artym hele bir gelde bak sen ortamı farcholan naaap arkadaşız.
Farchom öperim seni MuCuXxXxXx.

Simam
27-04-09, 14:02
Tüm güzel dilek sahiplerine teşekürler.Sizlerden aldığımız motivasyonla elde edebileceğimiz güzellikleri yine sizlere sunmak nasibi dileği de benden.:43:

farcho
12-08-09, 16:29
Arkadaşlar bu bizim logomuz

http://img228.imageshack.us/img228/3972/gcst.th.jpg (http://img228.imageshack.us/i/gcst.jpg/)

bilent yildirim
12-08-09, 16:54
güzel olmuş fahri.

Simam
12-08-09, 17:35
Farcho emeğine sağlık.Güzel tasarlamışsın.Balığı çok kızdırmışız.:D

ragıp
12-08-09, 19:32
Logo hayırlı olsun...Gayet güzel çalışma.Tebrikler.

FoxCarp
12-08-09, 21:34
Arkadaşlar güzel logonuz daima önde gürünsün! Çok beğendim.
Takıma ayrıca başarılar dilerim!
TROFELER HEP OLTALARINIZI ZORLASIN!

Bigcarp64
13-08-09, 07:57
harika bir logo olmuş umarım trofelerinizin imzası olur

farcho
15-08-09, 16:06
iii dilekler icin cok tesekurler....

farcho
15-08-09, 16:09
Farcho emeğine sağlık.Güzel tasarlamışsın.Balığı çok kızdırmışız.:D

hocam oltamıza takıldı diye ole sinirli sen bide bu balıgı geri iade yaparken ki yüz ifadesini görsen gercekden tüm balıkların geri saldıgına bir okadar daha sevıneksin...

Simam
16-08-09, 17:53
Onlarin geri iade resimleri muhteshem.En kisa zamanda paylashmak gerek arkadashlara.
Bu arada Balkanlardan selamlar.Benim yoklugumu hissetirme oralarda.Ben senin yoklugunu hissetirmiyorum buralarda.;)

farcho
23-11-09, 12:22

Samet artym noldu ba 2009 yılı bitiyor hala bir balık iaden kayde deger balıklar nerde :D hadi 2010 yılı carp orbid team takımın olsun.Nede olsa askerde olacagımdan sorun yok.Biraz gaz verem dedım artyme:D

FoxCarp
23-11-09, 20:13
:D:D:D iyi gaz wallaa...:037:

samet
24-11-09, 10:16
Samet artym noldu ba 2009 yılı bitiyor hala bir balık iaden kayde deger balıklar nerde :D hadi 2010 yılı carp orbid team takımın olsun.Nede olsa askerde olacagımdan sorun yok.Biraz gaz verem dedım artyme:D

artym 2 aydır gidemiyom balığa daha doğrusu bu sezon fazla kamp yapamadım, yaptığım kamplardada videoluk balık olmadı 4,5 kiloyu gecemedim bu sıralar çulluk avındayım hep, malum benim setter yavruyu eğitiyorum ama sana söz balığa gittiğimde ilk balığı senin için salcam kaç kilo olursa olsun videoya çekçem hadi kal sağlıcakla.

Simam
24-11-09, 13:21
artym 2 aydır gidemiyom balığa daha doğrusu bu sezon fazla kamp yapamadım, yaptığım kamplardada videoluk balık olmadı 4,5 kiloyu gecemedim bu sıralar çulluk avındayım hep, malum benim setter yavruyu eğitiyorum ama sana söz balığa gittiğimde ilk balığı senin için salcam kaç kilo olursa olsun videoya çekçem hadi kal sağlıcakla.

Hadi bakalım Samet.Sana benden bol şanslar,şöyle videoya değecekler birşeyler rastgelsin diyorum:023:.Farchonun da gönlü olsun şöyle askere giderken;)

Simam
24-11-09, 13:43

Farcho 2009 yılı hala devam ediyor. Ne zaman ne olacağı belli olmaz.Ama sözkonusu sportiv balıkçılık yararına işlerde her yapılan işten ben zevk duyarım ve desteklerim.

2009 yılı bize uğurlu geldi şansımız yaver gitti.Ama senin şu askerlik işi var ya, takımın motivasyonunu planlarını duraklatacak.Ben şahsen eksikliğini hissetirmemeye çalışacak olsamda bu eksiklik herzaman varolacak:D.Ha birde bişeyler yapma konusunda birbirimize verdiğmiz gaz de yada motivasyon de,nedersen de, onlar eksik olacak.Bana motivasyon veren kişi olmayacak,benim motivasyon verdiğim kişi olmayacak:D

Git ve hayırlısıyla vatani görevini tamamla.Gidişin ,belki balıkçılık açısından ,suskun olacak:DBelki 2009 daki ekshın balıkçılığımızdan farklı şekilde -sessiz olacak,ama içimden bir ses ;
''Dönüşün muhteşem ve şahlanarak(:PDT_bud:) olacak ''diyor:D;):023:

farcho
24-01-10, 07:58
Hocam 2010 yılı benim icin daha eksınlı gececek 2. komando tugayındaki 3 aylık egitim mart ortasında bitiyor ve hakkari şırnak tunceli belkıde kuzey ırakda olacagım...Cok heyecanlı durumlarla karsılasacagıma ınanıyorum.

Simam
28-01-10, 21:35
Vay vay.Sen hangi zamanda bağlandın yaww.5-6 gün Kırcaali'de idim yeni farkettim mesajını.Dostum senin için en iyi olacak durumları diliyorum!!!!!!!!!:023:

balikci_41
29-01-10, 09:30
Güzel bir takım olmuş.Arkadaşlığınız ömür boyu sürer inşallah.
Bende bir GEBZE çalışanı olarak sizlerin raporlarınızı takip etmeye çalışıcam.

farcho
07-03-10, 08:37
tesekürler Mukadder abi. sazan avcısıysan seni tanımam lazım ama cıkaramadım.bol bereketli avlar..

farcho
07-07-11, 21:13
Takımımız: Gebze Carp Savers Team(Sportif sazancılığa geçiş aşamasında bizim birçok ilkleri yaşadığımız takım) mevcut şartlar dikkata alınarak lağvedilmiştir.
Yeniden yapılanmalar doğrultusunda yerine benzer vizyonla Carp Club Gebze kurulmuştur.Faaliyetlerimiz bu çatı altında devam edecektir.Konuya yabancı arkadaşlarımız için durumu kısaca özetlemek gerekirse:

''2009 yılının başında iki sazanavı tutkunu; Fahri Akın ve Sinan İmamoğlu biraraya gelerek sahip oldukları birikimi ve altyapıyı daha güzel faaliyetlere ve bilinçli paylaşımlara dönüştürmek amacıyla Gebze Carp Savers Team kurdular ve Sportiv sazanavı geçiş yaptılar.Kısa zamanda takım;bilinçlil,sürdürülebilir balıkavları sergileyerek örnek teşkil edecek davranışları ile yöredeki sazanavcılığına olumlu yönde farklı bir ivme kazandırmıştır. 2011 yılının başında bu iki arkadaş;kararlı hedefi doğrultusunda,takımın ismini CARP CLUB GEBZE olarak yenileyip yeniden yapılandırmışlardır.CARP CLUB GEBZE faaliyetlerine yine Sinan İmamoğlu ve Fahri Akın ile kaldığı yerden devam edecektir.Sportiv sazancılık ve bilnçli balıkçılık camiasına hayırlı olsun!!!''

Saygılarımızla-(Farcho&Simam)

Simam
07-07-11, 21:26
Bu durumu bilgilendirmek biraz geçikti.Sebebi ise club logosunu bitirememiş olmamız.En kısa zamanda Club logomuzu da sonuçlandırarak sizlerle paylaşacağız

Ayni zamanda moderatör arkadaşlardan konu başlığının ismini yeni ismimizle değiştirilmesini rica ediyoruz .Yani ''Gebze Carp Savers Team''yerine ''Carp Club Gebze''.

wolfalone
07-07-11, 21:55
Yeni İsminiz Hayırlı Uğurlu olsun :59:

reos_mow
08-07-11, 11:46
club buyuyor hayirli olsun. (birlikten kuvvet dogar)

farcho
14-09-11, 21:10
Uzun bir zamandan sonra logomuzun son haline karar verdik. CARP CLUB GEBZE olarak logomuz budur.Tüm sportif olta avcılığına gönül veren arkadaşlarımıza ve abilerimize hayırlı olması dileklerimizle.

CARP CLUB GEBZE üyeleri
Fahri AKIN
Sinan İMAMOĞLU
Clubümüz 2 kişi olarak tüm faaliyetlerine kaldığı yerden devam edecekdir.
RASGELE

http://c1109.hizliresim.com/11/9/14/20372.jpg (http://c1109.hizliresim.com/11/9/14/20086.jpg)

farcho
14-09-11, 21:18
Detayları buradan okuyabilirsiniz.

Takımımız: Gebze Carp Savers Team(Sportif sazancılığa geçiş aşamasında bizim birçok ilkleri yaşadığımız takım) mevcut şartlar dikkata alınarak lağvedilmiştir.
Yeniden yapılanmalar doğrultusunda yerine benzer vizyonla Carp Club Gebze kurulmuştur.Faaliyetlerimiz bu çatı altında devam edecektir.Konuya yabancı arkadaşlarımız için durumu kısaca özetlemek gerekirse:

''2009 yılının başında iki sazanavı tutkunu; Fahri Akın ve Sinan İmamoğlu biraraya gelerek sahip oldukları birikimi ve altyapıyı daha güzel faaliyetlere ve bilinçli paylaşımlara dönüştürmek amacıyla Gebze Carp Savers Team kurdular ve Sportiv sazanavı geçiş yaptılar.Kısa zamanda takım;bilinçlil,sürdürülebilir balıkavları sergileyerek örnek teşkil edecek davranışları ile yöredeki sazanavcılığına olumlu yönde farklı bir ivme kazandırmıştır. 2011 yılının başında bu iki arkadaş;kararlı hedefi doğrultusunda,takımın ismini CARP CLUB GEBZE olarak yenileyip yeniden yapılandırmışlardır.CARP CLUB GEBZE faaliyetlerine yine Sinan İmamoğlu ve Fahri Akın ile kaldığı yerden devam edecektir.Sportiv sazancılık ve bilnçli balıkçılık camiasına hayırlı olsun!!!''

Saygılarımızla-(Farcho&Simam)

troster
20-09-11, 09:53
Detayları buradan okuyabilirsiniz.

kardeşim hayırlı uğurlu olsun tekrar, sizleri takipteyiz ona göre ;):59:

CALVUS
20-09-11, 10:29
Sinan ile geçen sene Kamader'de tanışmıştık.Bu sene de seninle tanıştığım için çok memnun oldum Fahri.Eminim ki sportif sazan avcılığına olumlu çok katkınız olacaktır.Faaliyetlerinizde başarılar dilerim.

akın usta
20-09-11, 10:34
Yeni isim altıda sizlere büyük başarılar dilerim...

farcho
20-09-11, 12:21
TEsekürler abilerim...Sizlerlede tanısmakdan bende cok mutlu oldum.Umarım herseyın hayırlısını yaparız sportif avcılık için hepberaber gelecek nesilde ve şimdiki avcılarımıza örnek olabılırız.