Tüm Versiyonu (Orjinalini) Göster : yeni sezon

özkan16
24-05-15, 18:09
Arkadaşlar yeni sezona hazırsınız yasaklı yeni göl ve göletler varmı? Paylaşır sanız ona göre hazırlık yapmış oluruz şimdiden teşekkürler

kilicher
13-06-15, 22:37
burada kolay kolay avlak paylaşılmaz:)

özkan16
14-06-15, 15:00
Bende gittiğim yerler hakkında bilgi verme taraftarı değilim bazı göletler yasaklaniyor böyle yerler varsa bedava gitmiyelim diye sordum zaten programlarımız yapıldı bile açılış bu hafta sonu inşallah

taşdemir
28-12-15, 20:44
Paylaşmak güzeldir bence.

özkan16
29-12-15, 14:48
Dostum bu site daha çok 2.el alış satış sitesi paylaşım ve bilgi almak imkansız gibi birsey

zole78
03-01-16, 23:38
Yanlış yorumlar yapmayalım lütfen
Bu site 2. El ürünlerin satıldığı bir site değildir
Sadece bu sitede ihtiyaç fazlası ürünler elden çıkarılır
Yani ticari amaç güdülmemektedir.
Avlak paylaşımına gelince;yasak ve serbest olan avlaklar
Sirkülerde yazar,açıp okumak gerekir
Deneyerek ve emek harcayarak avlak potansiyeli öğrenilir

özkan16
05-01-16, 19:50
Dostum bu benim fikrim farkındaysan 2.el satışı hep aynı kişiler yapıyor ve neredeyse sıfır fiyatına ve sorduğun birşeye kimse cevap yazmıyor herneyse görüşmek üzere

efekan
06-01-16, 14:17
Özkan bey ilk yazınızda çevrenizde milli park statüsünde olup ava kapalı olan göl veya gölet varsa bilgimiz olsun ve boşuna gitmeyelim demek istediğiniz sanırım.Doğrumu anladım.

özkan16
06-01-16, 19:35
Sadece milli park değil kiralanmış olan göller varsa onlar hakkında bilgisi olan paylaşırsa boşuna kimse efor harcamaz daha önce gölü kiraladık diyerek para istendiğine şahit oldum Çanakkale'de

efekan
07-01-16, 07:47
Hiç kimse bu sitede avlağını ve avlağında kullandığı yemi paylaşmak istemez. Ancak ava kapalı olan göllerin sitede paylaşılmasının avlak paylaşımı ile ilgisi bulunmamaktadır. Hatta ava kapalı olan göllerin bilinmesinin hepimiz açısından faydası vardır.

CarpEsTeam Muzdi
08-01-16, 21:02
Sirküler yenilendiginde zaten kapali ve acik olan heryer belli olacaktir suanda zaten hepsi yazili sirkulerde avlak paylasimida isteyen yapabilir kimsede avlak paylasmak zorunda degildir ama su bi gercek artik kullanilan yem ve ekipmanini herkez paylasiyor.